Створіть успішну гру

Команда професіоналів допоможе прокласти ваш власний шлях до вершин.

Масштабне залучення користувачів

Ми допоможемо підняти вашу гру у рейтингах сторів без збитків та великих затрат. Ми маємо свою власну систему рекламування та готові використовувати її, щоб допомогти вам.

Найкраща монетизація

Ми створили власний SDK для монетизації мобільних ігор. Він дає вищий LTV, ніж інші платформи. Ми використовуємо цю систему у всіх наших іграх, тому впевнені у її ефективності. Крім цього, ви можете самостійно відслідковувати свої доходи на нашому сайті.

Допомога з проектом та прозорі умови

Правильно створена гра, це тільки половина успіху. Інша половина це маркетинг та реклама, які наша команда може допомогти налаштувати. Використовуючи наш досвід, ми допомагаємо провести А/В тестування, яке показує на 97% вищий win rate. Також ми знаходимо елементи гри, які потрібно покращити, щоб отримати кращі показники. Наша ціль - не просто один раз допомогти вам з грою, а стати партнерами та працювати на постійній основі.

Реклама ваших ігор

Наша команда допоможе вам створити Playable Ads - один з найефективніших видів реклами.

Що це?

Playable Ad - це реклама, в яку можна пограти. Розробник дає можливість користувачу спробувати деякий функціонал гри до того, як купити чи скачати її повністю. Користь такої реклами полягає у тому, що вона ненав’язливо посилає користувачу ідею купити той чи інший продукт без довгих текстів чи відеороликів.

Що це дає?

- ріст конверсії на 120%. Йде залученість майже всієї групи користувачів;

- підвищення LTV. Підвищується рівень охопленості та посилюються показники середнього часу користувача у грі, адже користувач отримує саме те, що він бачив у рекламі;

- підвищення ROI. Приріст цільової аудиторії. Також це допоможе зекономити гроші розробника на рекламну кампанію та розкрутку;

- можна рекламувати на будь-яких рекламних сітках та охопити велику частину користувачів усього світу.

 

Крім цього, таку рекламу можна вставляти у інші ігри у вигляді роликів. В порівнянні з відеороликами, така реклама отримує набагато більше аудиторії, тому що в неї можна пограти. Ігрова сесія у грі збільшується, адже користувачу цікаво дійти у грі саме до моменту з реклами. Кількість скачувань та прибуток росте завдяки прямій взаємодії користувача з рекламою. Більшість ігрових компаній, які заробляють мільярди на своїх іграх, використовують саме цей тип реклами. 

Хочете з нами працювати?